Szarvas forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szarvas forum

Fórum o táboru Szarvas
 
WEBPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dasha's blog

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeWed 9 May - 11:35

Oooo, dekuji! Smile

Ach jo...tak jsem zaneprazdnena az hanba. Sad Budeme mit ve skole na konci roku akademii. Budeme tancovat tango z Chicaga, ja delam choreografii...do toho mam praxi, musim si doplnit znamky a namalovat par obrazu na vystavu. Posledni tyden v cervnu pre-camp, o tyden pozdeji Machol Czechia. Do toho jeste cesty do Bratislavy... Aaaa, ja bych potrebovala klony nebo aspon teleport... Very Happy


Naposledy upravil dne Thu 10 May - 5:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Simon
Unit head
Simon


Poeet p?íspivku : 186
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeThu 10 May - 3:19

Ty jo,obdivuju..
So,sraz asi nebude,co... silent
Návrat nahoru Goto down
https://szarvas.forumczech.com
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 May - 17:34

Ale jo, sraz urco udelame.. Wink

Mno, jinak co je noveho... Shanime telocvicnu, abychom s holkama mohly nacvicovat to tango, mame ve skole k dispozici pouze jednu ucebnu o velikosti cca 5x7metru, ovsem cast z toho jeste tvori lavice a zidle, ktere samozrejme neni mozno dat na chodbu. Take tuto ucebnu mame k dispozici jen nekdy, podle toho, jak tam je volno a jak ma nejaky ucitel volno (kvuli dozoru...jako ve skolce.) A proto mam v planu se zeptat v Lauderce, treba si mne p. reditelka bude pamatovat...samozrejme kazda z tech, co se podili na tom tanci, se zepta, ci uz zeptala v byvale skole.

A ted uz o tech ostatnich novinkach...neni jich mnoho..
Minuly tyden (tedy kdyz jsem mela tyden skoly), jsem se opet velmi rozcilila, pomalu to zacina byt na dennim poradku. Mame totiz ve tride nekolik, s prominutim, dylin, kterym je asi tak 15 let, a ktere si mysli, ze ja se jich ja, nebo me kamaradky, zalekneme. Ale to se, holky, myli. Nam jsou totiz ukradene a doufam, ze se s nimi dalsi dva roky nebudu muset bavit. Je tam jedna takova, co si na svou stranu stahla nekolik holek, takze ty s ni pomlouvaji koho muzou a nestydi se to rikat i kdyz to ten pomlouvany objekt slysi. Napriklad na nas, druhou cast tridy (to je nas par "normalnich") maji porad nejake blbe reci. Kdyz jsem sla pred tydnem kolem nich, jedna te druhe rekla neco jako:"ty voe, vona chodi jako vojak, voe". Nejsem takova citlivka, je mi to jedno, preci se s takovyma nebudu otravovat...uz jsem si napriklad na konzervatori uzila takovych dost..ano, poznala jsem sikanu. Rolling Eyes Ale v ten den uz jsem jich mela plne zuby. Tak jsem se zastavila, podivala jsem se na ni a rikam:"mas nejaky problem?" a ona se zarazila a delala, ze nic nerekla. Very Happy
No a dalsi vec je, ze uz jsem nekolikrat sama aranzovala nejake to plato se sperky na prodejnach Halada tady na Prikopech, v Brne a Karlovych Varech, sefova mne konecne pochvalila. Smile Jo a na chvili jsem se vratila k cervene barve vlasu. Very Happy

Jejej, to jsem toho napsala... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Simon
Unit head
Simon


Poeet p?íspivku : 186
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeSun 20 May - 4:34

Hm,to je blbý když potkáš takovýdle sproimuntím krávy...
No,v Lauderce nevím nevím...
Skoro každý den je tělocvična plná,doufám,že budeš mít štěstí...
Jinak fakt musíme udělat do víza ten sraz,chci tě totiž naučit pár tanců a pokecat... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://szarvas.forumczech.com
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeTue 22 May - 9:35

Tak jsem rada, ze jsme se sesli, i kdyz tomu dopomhla nahoda Very Happy Wink

Inu, tak to Chicago zkousime, porad ta jedna divcina, se kterou to vymyslime, ma nejake napady jako stahnout to, co oni zpivaji a misto toho ze budeme mluvit cesky my, do toho tancit a refreny zustanou z CD anglicky. Very Happy Achich ach... Very Happy Suspect

Btw, video tady asi pridat nejde, co?

PS: Koncim, za chvili bezim do Besamim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Simon
Unit head
Simon


Poeet p?íspivku : 186
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeWed 23 May - 15:13

Jde,jen ho dej na youtube a pak hoď odkaz!Smile
Návrat nahoru Goto down
https://szarvas.forumczech.com
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeSun 3 Jun - 15:36

Si to jeste rozmyslim.. Razz

Tak... 3.6., 23:30
Tata mi cely vecer nebere telefon. Asi spi, nebo ho neslysi. Mozna je na navsteve u kamose. A neslysi telefon. Snad je v poradku. Ono se to blbe zjistuje, kdyz je v Ove, ze ano... :/ Inu, zitra mu zase zavolam a uvidime..

No, par novinek... Byla jsem Sone pomoci vybrat fotak. Kompakt. Samozrejme Nikon. Nic jineho ode mne ani necekejte... Very Happy Jsem velmi rada, ze si vybrala ten, ktery si vybrala. Na to, ze to je jeji prvni fotak, je to luxusni zalezitost. Smile Aneb za malo penez hodne muziky. Smile ...tesim se, az udela nejaka videa na Macholu, zrcadlovky to samozrejme neumi.. :/

Novinka c.2: Vypada to, ze budu mit mensi vystavu fotografii... Cool

...jo a z chemie budu mit poprve za 6 let jednicku Very Happy ...a taky, jestli nepotento matiku, pozitri, tak nebudu mit na vizo ani jednu trojku...poprve od pate tridy...asi tak... Very Happy

Btw...prave se cpu pikantne paprikovymi chipsy... Very Happy Dobre, necpu, jen je okusuji... Very Happy (...a pali mne usta Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Simon
Unit head
Simon


Poeet p?íspivku : 186
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeMon 4 Jun - 14:56

Gratulace ke všemu... Já umírám smutkem,tzv. fall in troubles...
JO a vymyslel jsem 4 párový tance...
Návrat nahoru Goto down
https://szarvas.forumczech.com
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeFri 15 Jun - 7:55

Tak.. Dostala jsem antibiotika, nastesti jen preventivne a do stredy. V noci mi bylo tak zle, ze se mne mama ptala, jestli nema zavolat pohotovost. Rekla jsem, ze ne. Jeste by si mne tam nechali a nemohla bych nikam jet, ze jo... Tak jsem asi hodinu sedela na one mistnosti, s kyblem, plakala a nevedela, kterym koncem to pujde driv. Rolling Eyes Nastesti to neslo zadnym koncem.. Very Happy A uz je mi lip. Asi mi nesedlo zeli, co jsem vecer jedla... :/

Jo a Ericka take znovu prijede na Machol, bude u me dva dny pred Macholem spat. Smile Prijede v pondeli druheho rano, v utery vecer jsou Besamim uz s izraelci (!), i kdyz se jeste nevi, kde to bude (protoze skola bude o prazdninach zavrena, ze aano...), kazdopadne info bude jiz brzy na www.besamim.tk Smile
Návrat nahoru Goto down
Simon
Unit head
Simon


Poeet p?íspivku : 186
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeSun 17 Jun - 3:10

Jaká Erička? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://szarvas.forumczech.com
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeSun 17 Jun - 9:24

Ericka z Kosic Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeWed 20 Jun - 12:28

Ach jo, me uz to stve... Dneska jsem dostala opraveny svuj foun. Opraveny. Tak, ze tlacitka funguji...ale samy, i kdyz je nemackam. Divne, ze? Zitra tam pujdu znovu. Dneska jsem tam byla trikrat, ale je mi to jedno. Potrebuju do Szarvase mobil. A to uz je zitra v noci...

ACH JO!!! Ja tusila, ze to nebude jen tak...a to mi VYMENILI KLAVESNICI...

Rolling Eyes Sad
Návrat nahoru Goto down
Dasha
Madrich
Dasha


Poeet p?íspivku : 102
Age : 36
Odkud jste? : Ostrava, ted Praha :)
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeWed 8 Aug - 1:08

Takze. Tece mi od vecera z nosu. Super. Po nicem jinem jsem netouzila. Rolling Eyes Evil or Very Mad
Sraz se Shimonem, dneska. Super. Very Happy
Musim jit zase do optika. Nechat vymenit skla v brylich za silnejsi, ponevadz mam ted silnejsi cocky nez bryle a kdyz si je sundam a dam bryle, zatoci se mi hlava...a je mi lehce blivno...ale to ta kontaktolozka rikala, no...ze to tak bude...akorat jeste musim najit recept. Kurnik.. Musim si taky koupit cocky...bo je mam jen do 24. ...tak aby to vyslo..casove.. Smile A objednat dalsi barevne. Smile
A zitra koupit jeste kufr na koleckach. At se s tim nemusim tahat.. Very Happy

PS: 80. prispevek! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Simon
Unit head
Simon


Poeet p?íspivku : 186
Registration date : 09. 05. 06

Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitimeWed 8 Aug - 2:37

Zítra,ne? Very Happy Wink Surprised Shocked affraid
Návrat nahoru Goto down
https://szarvas.forumczech.com
Sponsored content





Dasha's blog - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dasha's blog   Dasha's blog - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dasha's blog
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Szarvas forum :: Ostatní... :: Blogy a deníky...-
Přejdi na: